stránky základní organizace chovatelů Zdice

PODZIMNÍ SEZONA VÝSTAV DROBNÉHO ZVÍŘECTVA A VÝSLEDKY ZDICKÝCH CHOVATELŮ

30.10.2015 17:50

PODZIMNÍ SEZONA VÝSTAV DROBNÉHO ZVÍŘECTVA

A VÝSLEDKY ZDICKÝCH CHOVATELŮ

 

 

25. a  26. 9. Podbrdská výstava drobného zvířectva v Komárově

 

Hříbal David - vítěz soutěže mladých chovatelů v holubech

Červený Jaromír - pohár za 3. místo v soutěži holubů dospělých

 

Čestné ceny:

Červený Jaromír - holubi

Justychová Pavla - slepice.

 

3. a 4. 10. Okresní výstava +  okresní soutěž drůbeže ve Zdicích

 

Josef Hříbal – vítěz okresní soutěže drůbeže

Martin Hašek – druhé místo v okresní soutěži drůbeže

Tomáš Justych – držitel poháru pro nejlepšího mladého chovatele drůbeže

 

Josef Hříbal – druhé místo v soutěži holubů

Jaromír Červený – třetí místo v soutěži holubů

Jaromír Červený – pohár pro nejlepšího holuba výstavy

Zdeněk Červený - pohár pro nejlepšího holuba Voláče

David Hříbal – držitel poháru pro nejlepšího mladého chovatele holubů

 

Čestné ceny v drůbeži:

Jan Urban

Pavla Justychová

Václav Justych

 

Čestné ceny v králících:

Jiří Počta

Jaromír Červený

MVDr. Hana Franková

mladý chovatel Adam Filčák

mladá chovatelka Lenka Hříbalová

 

Čestné ceny v holubech:

Červený Jaromír 2x

Čaj Jiří

Čapek Jaroslav 2x

Urban Jan

Kasl Václav

Procházka Bedřich

Červený Zdeněk.

 

 

 

10. 10. Výstava + okresní soutěž králíků v Hostomicích

 

Jaromír Červený – pohár za 2. místo v okresní soutěži králíků  (Vídeňský modrošedý)

 

Čestné ceny:

Jaromír Červený – králíci (Belgický obr albín)

Jiří Počta – králíci (Velký světlý stříbřitý)

Jaromír Červený – holubi

Dominik Filčák – holubi

David Hříbal  (mladý chovatel) - holubi

 

 

24. – 25. Výstava + okresní soutěž holubů v Zaječově (Horní Kvani)

 

Jiří Čaj - pohár za 2. místo v okresní soutěži holubů  (Prácheňský káník černopruhý)

David Hříbal – pohár pro nejlepšího ml. chovatele holubů (Moravský pštros mod. kapratý)

 

Čestné ceny – králíci:

Ing. Josef Košťálek – Kalifornský černý

Jaromír Červený – Vídeňský modrošedý

Jaromír Červený – Bílopesíkatý černý

Monika Řezníčková – Český černopesíkatý

Jaroslav Mázdra - Burgundský

 

Čestné ceny – holubi:

Jaromír Červený – Říman plavý

Jaromír Červený – Košoa černá

Jaroslav Čapek st. – Lahore černá

Zdeněk Červený – Slezský voláč červený bělouš

 

Čestné ceny – drůbež:

Jan Urban – Husa česká chocholatá

Jan Urban – Japonská křepelka divoce zbarvená

Pavla Justychová – Kachna selská chocholatá bílá

Pavla Justychová – Plymutka bílá

 

 

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode